Yhteystiedot

Myynti

Viljami Lahtinen
Asiakaspalvelu, VALO-kiinteistösijoitukset
+358 50 5988080 / viljami.lahtinen@ssagroup.fi

Joel Hirviniemi
Asiakkuudet, VALO-kiinteistösijoitukset
+358 44 0400519

Peter Eriksson
Asiantuntija, VALO-kiinteistösijoitukset
+358 40 0300630 / peter.eriksson@ssagroup.fi

Matti Rautakoski
Asiantuntija, VALO-kiinteistösijoitukset
+358 40 6731100 / matti.rautakoski@ssagroup.fi

Timo Torkkeli
Asiantuntija, VALO-kiinteistösijoitukset
+358 40 1633776 / timo.torkkeli@ssagroup.fi

Hans Andersson
Asiantuntija, VALO-kiinteistösijoitukset
+358 40 0756355 / hans.andersson@ssagroup.fi

Heli Saario
Johtaja, VALO-kiinteistösijoitukset
+358 45 8800343 / heli.saario@ssagroup.fi

Sami Martikainen
Johtaja, VALO-kiinteistösijoitukset
+358 40 0586454 / sami.martikainen@ssagroup.fi

Jussi Paakinaho
Toimitusjohtaja, SSA Hotels Oy
+358 40 5599045 / jussi.paakinaho@ssagroup.fi

Janne Riihimäki
Hallituksen puheenjohtaja, Instituutioasiakkaat
+358 40 5033192 / janne.riihimaki@ssagroup.fi

Hotellioperointi

VALO Hotel & Work operaattorina toimii SSA Hotelsin omistama VALO Operator Oy.

KYSYTTÄVÄÄ?

Jätä yhteydenottopyyntö

Olemme yhteydessä viimeistään seuraavana arkipäivänä. Voit myös olla suoraan yhteydessä myyntiin: +358 50 5988080 | sales@ssagroup.fi