Contact Us

VALO Owner myyntitiimi palveluksessasi

Teemu Kinnunen
Asiakaspalvelu, digijärjestelmät
+358 40 9612127 / teemu.kinnunen@ssagroup.fi

Hans Andersson
Asiakaspalvelu, VALO-kiinteistösijoitukset
+358 40 0756355 / hans.andersson@ssagroup.fi

Jussi Paakinaho
Toimitusjohtaja, SSA Hotels Oy
+358 40 5599045 / jussi.paakinaho@ssagroup.fi

Hannu Holma
Myyntijohtaja
+358 40 8472666 / hannu.holma@ssagroup.fi

Ilari Pisto
Kontrolleri

Tommi Saari
Asiantuntija, VALO-kiinteistösijoitukset
+358 40 4120716 / tommi.saari@ssagroup.fi

Janne Riihimäki
Hallituksen puheenjohtaja, Instituutioasiakkaat
+358 40 5033192 / janne.riihimaki@ssagroup.fi

Teemu Saari
Chief Business Development, VALO Work
+358 50 3081324 / teemu.saari@ssagroup.fi

Minna Hurme
Head of Design
minna.hurme@ssagroup.fi

 

Hotellioperointi

VALO Hotel & Work operaattorina toimii SSA Hotelsin omistama VALO Operator Oy.

Lue lisää

QUESTIONS?

Leave a contact request

We will contact you no later than the following business day. You can also contact the sales team directly: +358 40 8467227 | sales@ssagroup.fi

[honeypot lastname]